Firma Presta została założona w 1953 roku w Stanach Zjednoczonych, na solidnych fundamentach rodzinnych tradycji oraz doświadczeniu w dbałości o klienta. Na wieloletni, biznesowy sukces, ma wpływ odpowiednio dobrana kadra pracownicza oraz zarządzająca, cechująca się innowacyjnością w tworzeniu produktów, wysoką jakością oraz licznym gronem zadowolonych klientów.

Pasty i akcesoria polerskie

Opracowane receptury dają gwarancję satysfakcji każdemu użytkownikowi. Produkty firmy Presta pomogą Ci osiągnąć upragniony połysk oraz efekt „lustra” utrzymujący się przez długi czas, niezależnie czy jest to powłoka bazowa z lakierem bezbarwnym, czy lakier akrylowy, czy jest to nowa, czy stara powłoka lakiernicza.

Pasty Presta to również świetny wybór do powierzchni z żelkotu w przemyśle szkutniczym.

Presta stworzyła własny system past polerskich oraz padów wełnianych i gąbkowych, w celu usprawnienia prac w zakładach lakierniczych i studiach auto detailingu (kupując produkty Presta pamiętaj że kolor paska na etykiecie odpowiada barwie futra lub gąbki polerskiej).

Wszystkie mieszanki ścierne są na bazie wody, są zgodne z wymogami VOC oraz łatwe do czyszczenia. Nie zawierają wosków, silikonu oraz wypełniaczy rys (fillerów), co ułatwia stały podgląd pracy nad korektą lakiery.

Pełną ofertę marki Presta w w sklepie MX Nowicki znajdziesz pod tym linkiem.